"De Mastermind is een aanrader voor elke ondernemer die klaar is voor de volgende stap! "- Arne
Van alles zelf doen naar een team dat het snapt.
Je bedrijf groeit, maar jij bent nog steeds degene die alles bijstuurt.
Tijd voor leiderschap dat jouw team sterker maakt.
"De Mastermind is een aanrader voor elke ondernemer die klaar is voor de volgende stap! "- Arne
Je bedrijf draait goed. Je groeit. En toch ben jij nog steeds degene die alles overziet, bijstuurt, oplost. Je hebt nauwelijks tijd voor strategie
Je medewerkers doen hun best, maar het voelt alsof jij de motor blijft die alles aanjaagt. Je team wacht op jouw input en je twijfelt of je wel écht een leider bent
Herkenbaar?
Dan is het tijd voor de volgende stap: niet nóg harder werken, maar slimmer leidinggeven.
De Mastermind voor ondernemers die hun team willen versterken én hun bedrijf minder afhankelijk willen maken van zichzelf. Zodat jij ruimte krijgt om verder te bouwen aan je bedrijf.
Praktisch, persoonlijk en precies afgestemd op jouw situatie.
🎯 Nieuwe groep start in oktober 2025 – slechts 5 plekken beschikbaar
📞 Plan vrijblijvend een kennismaking
Na 6 maanden zeg jij:
“Ik hoef niet meer overal achteraan te hollen”.
“Mijn medewerkers denken mee, nemen initiatief en nemen verantwoordelijkheid”.
“Ik heb weer tijd voor strategie en groei – in plaats van bijsturen”.
“Ik weet hoe ik leiding geef zonder te micromanagen”.
“Ik voel me zekerder als ondernemer én leider”.
En misschien wel het allerbelangrijkste: Je hebt meer rust en tijd voor andere zaken die je belangrijk vindt!
Wat je krijgt in 6 maanden
De Mastermind is een compact en krachtig programma van 6 maanden. Je werkt in een kleine groep van maximaal 5 ondernemers, met volop persoonlijke aandacht.
✅ Wat je krijgt:
3 live workshopdagen vol inzichten en praktijkvoorbeelden.
3 persoonlijke coachgesprekken gericht op jouw unieke praktijk situatie.
2 follow-up sessies na 3 en 6 maanden om te op weg te blijven helpen.
Een drijfverenscan met persoonlijke analyse.
Toegang tot de online toolbox, vol handige tools en templates en theorie.
Kleine groep = persoonlijke aandacht.
📍 De workshops zijn op locatie, de coaching kan online of live.
🎯 Nieuwe groep start 15 oktober 2025
🧍♂️ Maximaal 5 deelnemers per groep
De training Mastermind is een echte aanrader voor iedereen die wil reflecteren en wil groeien als leider in zijn / haar organisatie (zowel in kleine als grote organisaties).
Niet alleen door de praktische aanpak en de ondersteunende theorie, maar vooral ook door de feedback vanuit de groep en de individuele sessies met Ellen heb ik de training Mastermind als zeer waardevol ervaren.
Ellen weet als geen ander waar het echt om draait, brengt snel helderheid en geeft je praktische handvatten die werken.
Ze biedt praktische handvatten die direct toepasbaar zijn in de praktijk, waardoor je de voordelen vrijwel meteen ervaart. Het mooie aan de mastermind is dat je deze samen met een groepje andere ondernemers volgt. Dit zorgt ervoor dat je ook veel waardevolle inzichten van elkaar opdoet.
Ondernemer
TK Adviseurs
Plan een vrijblijvend kennismakingsgesprek.
Geen verkooppraatje, wél een eerlijk gesprek over jouw situatie.
📞 Of bel direct: 06 150 48 909
📩 Of mail: ellen.selderijk@deteamontwikkelaars.nl
Over Ellen
Leiderschapscoach voor ondernemers die willen loslaten en doorpakken
Ik ben Ellen Selderijk, oprichter van De Teamontwikkelaars en al 20 jaar ondernemer in hart en nieren. Ik help MKB-ondernemers die vastzitten in de operatie om leiderschap te pakken, hun team zelfstandig te laten werken en zo ruimte te creëren voor rust en groei.
Mijn aanpak is praktisch, persoonlijk en zonder omwegen. Geen dikke plannen, maar concrete stappen richting meer eigenaarschap in je team en meer regie in jouw rol als leider. Met tools als de Verbeter-KATA, inzichten uit teamontwikkeling en mijn ervaring in het begeleiden van groeiondernemers, help ik micromanagers te veranderen naar inspirerende leiders.
Mijn missie? Leiders laten groeien, teams laten bloeien.
Want als jij groeit, groeit je bedrijf met je mee.
Wil jij meer vrijheid, betere samenwerking en een team dat zélf verantwoordelijkheid neemt? Dan sta ik klaar om met je mee te denken én te doen.
Programma-opbouw
Blok 1: Missie, Visie & Strategie 🎯
Blok 2: Leiderschap en Communicatie 🚨
Blok 3: Teamontwikkeling 🤝
Waarom deelnemen aan de Mastermind van ondernemerschap naar effectief leiderschap?
Eerdere deelnemers hebben binnen enkele maanden concrete resultaten gezien. Zo werkte een directeur uit de technische sector samen met mij aan zijn team, dat in eerste instantie weinig initiatief toonde. Binnen drie maanden zag hij dat zijn medewerkers zelfstandiger worden en beter met veranderingen omgaan. Deze tastbare resultaten zijn wat ik ook voor jou wil bereiken.
Door de combinatie van groepsdagen en persoonlijke begeleiding krijg je direct toepasbare inzichten die aansluiten op jouw specifieke situatie.
Het resultaat? Minder tijd besteden aan micromanagement en meer tijd om strategisch te werken aan de groei van je bedrijf.
Effectief leiderschap is de belangrijkste dingen op de eerste plaats zetten. Effectief management is de discipline om het uit te voeren.
Stehpen Covey
Start dan eerst met de gratis groeitest voor ondernemers.
Krijg direct inzicht in de groeifase van jouw bedrijf
Ik heb de hulp van de Teamontwikkelaars ingeroepen bij het op orde krijgen van een breed takenpakket, het formuleren van doelstellingen en het betrekken van het team daarbij. Ik vond het bijzonder plezierig om deze reis met Ellen te maken. Zij is een warme, inspirerende persoonlijkheid die mij op het pad hield daar waar ik er regelmatig uit de bocht dreigde te vliegen. De drijfverentest was zeer waardevol, evenals de diverse methodieken die ze uit de KATA en de psychologie toepaste. De sessies zijn een aanrader voor iedereen die een heldere leidraad zoekt.
Bij Ellen heb ik het masterprogramma gedaan met de online training en de daarbij behorende ondersteunende coachingsessies gevolgd.
Startend met, help ik wil mijn team richting en structuur geven, maar hoe doe ik dit?
De KATA methodiek stond hierbij centraal. Ellen biedt hierin een veilige leeromgeving, waar geen vraag te gek is!
Ze speelt fijn in op de huidige werksituatie, waardoor ik de sessies nooit als bovenop mijn werk heb ervaren. Samen reflecteren en leren.
Manager Human Talent & Kwaliteit
Ellen leert je om te kijken naar het hoe, wat en waarom. Elke meeting was en is nog steeds van grote meerwaarde voor de werknemers, bedrijf en ook zeker voor mijzelf. Tijdens deze meetings wordt zoveel duidelijk, we zijn erg blij met jou kennis, ervaring input.
Ik heb recent de Mastermind-training gevolgd bij Teamontwikkelaars en ben daar zéér enthousiast over. De training bood niet alleen waardevolle inzichten in (persoonlijk) leiderschap en teamontwikkeling, maar creëerde ook een veilige en inspirerende omgeving om écht te groeien, zowel professioneel als persoonlijk.
De aanpak is praktisch, doordacht en verbindend. Ellen weet de theorie en praktijk op een krachtige manier te combineren, waardoor je direct handvatten krijgt die toepasbaar zijn in de dagelijkse leidinggevende praktijk.
Ik kan deze training van harte aanbevelen aan iedere leidinggevende die zichzelf serieus wil ontwikkelen en zijn of haar impact binnen het team wil vergroten. De Mastermind training is méér dan een training – het is een waardevolle investering in jezelf en in je leiderschap.
Albert Jan van Ommen
Deze Mastermind is voor jou als jij:
Ondernemer bent met een team van 5 tot 50 medewerkers
Geen of weinig middenmanagement hebt
Zelf nog midden in de operatie zit
Je team zelfstandiger wilt maken
Klaar bent om zelf te groeien in je leiderschap
→ 15 oktober of 23 oktober 2025 (twee groepen)
→ Maximaal 5, zodat er veel ruimte is voor persoonlijke aandacht
De investering bedraagt € 4995 (excl. btw). Maar belangrijker: het levert je rust, tijd en grip op je team op.
Plan gewoon een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Dan sparren we kort over je situatie en kijken we samen of dit het juiste moment is.
Meer weten? Neem contact op